ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

از این باد ار مددخواهی چراغ دل برافروزی

 

  نوروز اسطوره باستانی ایرانیان بر بازدیدکنندگان وبلاگ شفق مبارک باد01.gif03.gif01.gif

 

                                                                     سبز باشید- نوروز84

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
تک تیر انداز 313

سلام من پام شکسته استخوان نازک نی و درشت نی و پلاتين گذاشتم با ۶تا پيچ لطفا در باره نحوه فعاليت روز مره و مخارج ارتوپدی هم توضيح دهيد چون فقط دستمزد گچ گرفتن ۲۰ هزارتومان شده ايا قانونی است؟؟

باران پورفرد

سلام شفق جان . سال نو مبارك و بهترين شادباشها نثار تو و خوانندگانت باد .منو ببخش كه مطلبم به پزشكي ربط نداره اما يه سر به آدرس زير بزن تا بفهمي عشق واقعي چيه ! راستش نمي دونم آيا ما انسانها به همه ادعائي كه داريم ميتونيم اينهمه صادقانه عاشق باشيم ؟ من كه برام اونقدر عظيم بود كه به احترامشون وبلاگمو كه باغ دلگشا بود تخليه و به آدرس جديدي كه به خاطر اين عشق بزرگ ساختم رفتم و تصميم دارم در سال جديد مثل اسم وبلاگم ساده دل و مثل اولين تصوير اون عاشق و صادق باشم .... لطفا به هركس ميتوني وبلاگمو معرفي كن . نظرت رو هو بگذار برام . دوستدارت باران (راستي كتاب تغذيه و زنان ورزشكار رو به شما و همه دوستانت پيشنهاد ميكنم . ترجمه دكتر قنبري نياكي است و براي همه زنان و مردان ورزشكار بسيار مفيد است. )

amir hossain shokravi

با سلام خدمت دوستان وبلاگ زيبای شما را خواندم.اميدوارم موفق باشيد.از اطلاعات وبلاگ اينجاب هم می توانيد استفاده کنيد.آدرس آن را برايتان نوشتم. با آرزوی سلامتی برای شما